Na Dzień Matki – obok kwiatów:)

Na Dzień Matki – obok kwiatów:)

Praktyczny jestem na co dzień i od święta, więc i na Dzień Matki nie będzie inaczej. Oczywiście z bukietem kwiatów się pojawię, ale oprócz tego przygotowałem kilka męskich niespodzianek. Do wykorzystania polecam każdemu Majsterkowiczowi!

Oto kilka pomysłów na rzeczy, które można zmienić u mamy w domu łatwo, a jednocześnie sprawić Jej naprawdę sporą przyjemność:

Porządkowanie garażu: czy aby nie przydałoby się generalne wysprzątanie go, wyrzucenie zbędnej makulatury i przekładanych od lat „rzeczy, które kiedyś mogą się przydać”? Zamontowanie nowych wieszaków i półek to też zawsze dobry pomysł.

Idealne zdjęcie: jasne, fajnie jest wysłać mamie MMSa z rodzinnym zdjęciem. Fajnie, bo prosto i szybko. Ale zdecydowanie lepiej jest wydrukować to zdjęcie, oprawić je w ramkę i własnoręcznie zawiesić u Mamy na ścianie.

Przygotowania do lata: wiesz, że Twoja mama uwielbia siadać z książką w lecie na tarasie/balkonie. Pomóż jej się do tego przygotować – weź w swoje ręce oczyszczenie i rozstawienie mebli balkonowych i posprzątanie balkonu. Jeśli zamontujesz jeszcze oświetlenie, a mamie wręczysz ciepły koc – sprezentujesz Jej także cudowne letnie wieczory.

Malowanie: Malowanie zmienia wszystko. Może warto odświeżyć salon, przedpokój albo nadać zupełnie nowy kolor meblom kuchennym?

Zmiana uchwytów: błyskawiczny i super prosty sposób na re-design. Wybierz się do marketu budowlanego i znajdź nowe uchwyty do szafek, szuflad albo nowe klamki do drzwi. Wysiłku minimum, a efekt gwarantowany.

Moja lista to tylko kilka luźnych inspiracji, które mają spore szanse sprawdzić się u każdej Mamy. Sam najlepiej wiesz, co najbardziej ucieszy Twoją Szczególną Osobę:) Dodam tylko, że wszystkie te czynności wychodzą najlepiej, kiedy robi się je w ukryciu, a mamie pokazuje się gotowy efekt.

Aha, ale kwiaty oczywiście też są wskazane:)